Vozač motornog vozila (m/w/d)

Wir bieten

  • plaču primjerenu poslu koji obavljate sa raznim socijalnim dodacima na plaču
  • Pomoć kod ishođenja potrebnih dozvola za rad i stanovanje u Njemačkoj
  • Ugodan smještaj po korektnim cijenama u stanovima naše grupacije
  • Kolege iz Hrvatske koji će Vam pomoći kod uhodavanja
  • Vrlo rado bi Vaš uposznali i zato ćemo dovi na razgovor u Žegreb

Ihre Aufgaben

  • Dostava našim kupcima

Ihr Profil

  • Vozačk dozvola C1/C/CE kategorije
  • Modul 95
  • Vozačko iskustvo i poznavanje njemačkog jezika je poželjno i prednost

PDF Download

Sie interessieren sich für folgende Stelle

  • Ergolding
  • Sofort

    Jetzt direkt online bewerben

    Persönliche Daten

    Anrede *
    Vorname *
    Name *
    Straße / Hausnummer *
    PLZ / Stadt *
    Telefon *
    Geburtsdatum *

    Anlagen

    Erlaubte Dateiformate: pdf, jpg, jpeg, png
    Maximale Dateigröße: 10MB

    Ihre Nachricht

    Deine Nachricht *